OSOBY ZARZĄDZAJĄCE

Wszystkie osoby zarządzające posiadają ogromne doświadczenie w obszarach, za które odpowiadają. Nasza firma zdecydowanie wyróżnia się na tle innych firm z branży sportowej umiejętnościami, doświadczeniem i pracowitością osób decyzyjnych – taki skład osobowy wybierany był przez kilkanaście miesięcy i był połączony z bardzo żmudną selekcją.

Mateusz Lendzioszek – CEO i współwłaściciel. W branży sportowej od 10 roku życia. Trenował podnoszenie ciężarów na poziomie Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy zdobywając razem ponad 100 medali na imprezach sportowych różnej rangi. Od kilku lat wielokrotny maratończyk (m.in. Los Angeles, Warszawa). W spółce odpowiada za rozwój nowych produktów oraz strategię rozwoju. Odwiedził 120 krajów na świecie i brał udział w targach sportowych w ponad 70 krajach.

Grzegorz Nieścior – założyciel przedsiębiorstwa Lux-Motor Oil zajmującego się hurtową i detaliczną sprzedażą paliw płynnych, które rozwijał operacyjnie od założenia po sprzedaż przedsiębiorstwa w 2015 roku. W firmie odpowiada za budowanie działu zewnętrznych usług produkcyjnych.

Wiktor Kumala – Dyrektor ds. sprzedaży. Koordynuje całą światową sieć dystrybutorów. W branży fitness od 15 lat, założył i rozwinął kilka brandów z suplementami dla sportowców, zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii – współpracując z bodybuliding.com czy Food Mathers z USA. W Londynie brał również udział, z sukcesami, w kreowaniu potrzeb dla rynku farmaceutycznego. Wykształcenie ekonomiczne – „Controlling i zarzadzanie finansami przedsiębiorstw” – pozwoliło mu również na realizowanie się w Brand Management, coaching, franczyzie. Współprowadził franczyzy banku PKO SA w Polsce. Doskonała znajomość rynku finansowego i fitness. Bardzo wysokie zdolności interpersonalne – również know-how.

Damian Romanik – Dyrektor Operacyjny. Wykształcenie na kierunkach logistycznych pozwala mu koordynować operacyjnie wszystkie działania produkcyjno-logistyczne w firmie. W branży produkcji urządzeń sportowych jest obecny od 16 roku życia, a chłonął ją od 12 roku życia za sprawą swojego taty, który w tej branży jest od wielu lat.

Karol Tyniecki – Dyrektor Technologiczny. Wykształcenie na kierunkach projektowania maszyn i zarządzania produkcją. Przez wiele lat obejmował stanowisko technologa w firmie FORTE, gdzie odpowiadał za koordynację produkcji w 4 zakładach produkcyjnych. Prywatnie wielki fan branży fitness i jeden z nielicznych na świecie czynnie trenujących technologów co pozwala firmie tworzyć niesamowite produkty nie tylko ze strony wizualnej, ale także ze strony biomechanicznej.

Marek Romanik – Kierownik zakładu produkcyjnego – w branży produkcji urządzeń fitness od 15 lat. W branży produkcyjnej od 30 lat.

Scroll to Top