IVE OUTDOOR

PREZENTACJA ROZWIĄZANIA NA ZNACZNĄ POPRAWĘ ZDROWIA I ZADOWOLENIA LOKALNEJ SPOŁCZENOŚCI ORAZ ZBUDOWANIA WIZERUNKU MIASTA JAKO MIASTA PROSPORTOWEGO

PROPONOWANE ROZWIĄZANIE

Proponowanym rozwiązaniem jest stworzenie w Państwa mieście multifunkcjonalnych, ogólnodostępnych i całorocznych centrów treningowych dla lokalnych społeczności.

Kolor urządzeń jest dowolny jednak najbardziej promowanym rozwiązaniem są urządzenia niemalowane, a z zachowaniem struktury szlifowanej stali nierdzewnej – przykład takich urządzeń widać poniżej.

Urządzenia można zamontować na dowolnej powierzchni – kostka brukowa, beton, kamienie, trawa, piasek, kora czy guma.

KORZYŚCI DLA MIASTA

Dlaczego iGreen Gym w Twoim mieście?

 1. Eksperci rynku sportowego określają IVE jako siłownię przyszłości, która w nowych pandemicznych i popandemicznych czasach jest niezbędna dla zdrowia i życia całych społeczeństw.

 2. Czasy pandemiczne spowodowały ogromne problemy zdrowotne społeczeństwa, które nie tylko podczas lockdownów, ale także po lockdownach przestało korzystać z aktywności fizycznej w zamkniętych pomieszczeniach zarówno bojąc się potencjalnych zarażeń, jak i po prostu odzwyczajając się od regularności treningowej, którą prowadzili do marca 2020 roku. Średnia ilość osób trenujących w klubach fitness spadła w Polsce o 60%, a branża przewiduje, że ten trend utrzyma się do minimum 2025 roku.

 3. Obniżający się poziom zdrowia Polaków połączony ze znacznym podwyższeniem ich średniej wagi można zatrzymać tylko poprzez zapewnienie społeczeństwu efektywnych alternatyw treningowych i takie właśnie rozwiązanie proponujemy.

 4. Inicjatywa iGreen Gym zadba także o najmłodszą grupę naszych społeczności, czyli dzieci i młodzież w wieku 13-18 lat. iGreen Gym zapewni tej grupie dostęp do pełnowartościowego treningu sportowego i zbuduje odpowiednie wzorce zachowań na przyszłość.

 5. Z całą pewnością Państwa inicjatywa odwróci te przerażające trendy zdrowotne i umożliwi poprawę zdrowia tysiącom osób lokalnej społczeności.

PROPONOWANY ZESTAW 7 URZĄDZEŃ

MIĘŚNIE BRZUCHA

MIĘŚNIE KLATKI

MIĘŚNIE BARKÓW

MIĘŚNIE NÓG

MIĘŚNIE BICEPSÓW

MIĘŚNIE TRICEPSÓW

MIĘŚNIE PLECÓW

OPCJONALNIE

BIEŻNIA IGREENMILL

iGreenMill to pierwsza i jedyna na świecie zewnętrzna zakrzywiona bieżnia treningowa. iGreenMill posiada rewolucyjny system rolkowy zapewniający niezwykle biegowe doświadczenie dla osób w każdym wieku – od dzieci, po dorosłych, do seniorów.

Zasada działania bieżni jest prosta:
Chcesz iść szybciej – idź szybciej. Chcesz zwolnić – zwolnij. Chcesz się zatrzymać zatrzymaj się.

Tak jak w życiu – to ty jesteś motorem napędowym bieżni iGreenMill. Możesz dowolnie kontrolować swoje tempo dzięki wyjątkowym 32 rolkom, które stworzone z włoskiej nierdzewnej stali, pracują wspólnie z Tobą, by dostarczyć Ci profesjonalnego sportowego doświadczenia. Idealnie zakrzywiona płaszczyzna do biegania jest zaprojektowana tak, by użytkownik mógł swobodnie chodzić, biegać czy wykonywać ponad 30 innych ćwiczeń pomocniczych

DLACZEGO IVE?

Czym charakteryzują się urządzenia IVE zawarte w iGreen Gym?

 1. Magia urządzeń IVE to możliwość treningu każdej grupy wiekowej i każdego poziomu użytkownika – od młodzieży, przez dorosłych i seniorów, po profesjonalistów.

 2. Możliwość zmiany obciążenia na urządzeniach pozwala ustalać dowolną progresję i wykonać pełnowartościowy trening siłowy.

 3. Mając możliwość zmiany obciążenia możemy rozpocząć trening nawet od obciążenia 5 kg, co pozwala na trening początkującym i osobom starszym oraz na wykonanie pełnowartościowej rozgrzewki dla osób o większym stażu treningowym.

 4. Urządzenia zaprojektowane są zgodnie z anatomią człowieka co praktycznie do zera wyklucza możliwość kontuzji osób ćwiczących.

 5. Każde urządzenie charakteryzuje się wygodną i prawidłową pozycją treningową, która jest bezpieczna dla stawów i mięśni.

 6. Zestaw 7 urządzeń IVE pozwala na trenowanie każdej partii mięśniowej ciała.

 7. Urządzenia IVE to ogromna wartość wizerunkowo-artystyczna – urządzenia wyglądają nowocześnie i postrzegane są jako autentyczna sztuka współczesna – przez projektantów nazywane mianem “PARK DINOZAURÓW” oraz “JURASSIC GYM”.

FILM POKAZUJĄCY PROPONOWANY KONCEPT

Play Video

* film realizowany bez konsultacji z naszą firmą, więc nie zawiera treści promocyjnych i marketingowych, a przedstawia zwykły odbiór i punkt widzenia urządzeń przez osoby postronne, czyli właśnie takie jakie będą użytkownikami proponowanego rozwiązania.

RÓŻNICE MIĘDZY IVE, A INNYMI ROZWIĄZANIAMI

 1. Nasze urządzenia jako jedyne na świecie posiadają zmienne obciążenie treningowe i są przeznaczone dla całego przekroju społeczności lokalnej – od młodzieży, przez dorosłych, po seniorów i profesjonalistów.

 2. Na świecie nie istnieje inne rozwiązanie treningowe, które pozwala na pełnowartościowy i całoroczny trening na zewnątrz – jest to szczególnie ważne w nowych czasach pandemicznych, w których trening na zewnątrz jest jedyną bezpieczną alternatywą treningową.

 3. Nasze urządzenia nie są kolejnymi urządzeniami, które widać w polskich miastach i które stoją nieużywane przez większość czasu. Zestaw naszych 7 urządzeń w 100% zastępuje pełnowartościowy trening w klubie fitness oraz pozwala na trening każdej partii mięśniowej.

 4. Niespotykana w branży 10-letnia bezpłatna gwarancja na wszystkie urządzenia.

 5. Dożywotni dostęp do dedykowanej aplikacji treningowej dla całej lokalnej społeczności.

PRZYKŁAD TRENINGU NA URZĄDZENIU IVE – MIĘŚNIE BRZUCHA

DOŚWIADCZENIE I REFERENCJE

 1. Urządzenia IVE dostępne są w wielu krajach świata – m.in. Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Finlandia, Niemcy, Izrael.

 2. W Polsce naszymi klientami są takie firmy i instytucje jak: Calypso Fitness, Premium Gym&Fitness, Fitarena, Extreme Fitness, Miasto Lubin, Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej.

 3. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich naszym klientem jest państwowa grupa Jumeirah, która jest operatorem największej liczby luksusowych hoteli w ZEA.

 4. Produkty IVE obecne są aktualnie w ofertach ponad 40 dystrybutorów na całym świecie i taki wynik osiągnęliśmy tylko w ostatnich 6 miesiącach. Naszym planem jest posiadanie 80 dystrybutorów w 80 krajach do grudnia 2022 roku.

 5. Więcej informacji o naszych realizacjach i doświadczeniu znajduje się na naszej stronie internetowej pod adresem:
  https://www.iveoutdoor.com/pl/zdjecia-i-filmy/

FUNKCJE APLIKACJI DEDYKOWANEJ

PRZYKŁAD FILMÓW INSTRUKTAŻOWYCH Z APLIKACJI

 1. Plany treningowe dla różnych grup odbiorców: młodzież, dorośli, seniorzy, kobiety, mężczyźni.

 2. Każdy plan treningowy przygotowany w 3 segmentach trudności: początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany.

 3. Podział planów treningowych pod kątem ich trwania: na 14 dni, 30 dni, 60 dni, 90 dni, 365 dni.

 4. Plany treningowe dedykowane różnym celom treningowym: spalenie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie pośladków itp.

 5. Ciągle aktualizowane i dodawane filmy instruktażowe z trenerami.

 6. Zeszyt treningowy automatycznie analizujący postępy treningowe.

OSOBY ZARZĄDZAJĄCE

Wszystkie osoby zarządzające posiadają ogromne doświadczenie w obszarach, za które odpowiadają. Nasza firma zdecydowanie wyróżnia się na tle innych firm z branży sportowej umiejętnościami, doświadczeniem i pracowitością osób decyzyjnych – taki skład osobowy wybierany był przez kilkanaście miesięcy i był połączony z bardzo żmudną selekcją.

 1. Mateusz Lendzioszek – CEO i współwłaściciel. W branży sportowej od 10 roku życia. Trenował podnoszenie ciężarów na poziomie Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy zdobywając razem ponad 100 medali na imprezach sportowych różnej rangi. Od kilku lat wielokrotny maratończyk (m.in. Los Angeles, Warszawa). W spółce odpowiada za rozwój nowych produktów oraz strategię rozwoju. Odwiedził 120 krajów na świecie i brał udział w targach sportowych w ponad 70 krajach.

 2. Grzegorz Nieścior – założyciel przedsiębiorstwa Lux-Motor Oil zajmującego się hurtową i detaliczną sprzedażą paliw płynnych, które rozwijał operacyjnie od założenia po sprzedaż przedsiębiorstwa w 2015 roku. W firmie odpowiada za budowanie działu zewnętrznych usług produkcyjnych.

 3. Wiktor Kumala – Dyrektor ds. sprzedaży. Koordynuje całą światową sieć dystrybutorów. W branży fitness od 15 lat, założył i rozwinął kilka brandów z suplementami dla sportowców, zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii – współpracując z bodybuliding.com czy Food Mathers z USA. W Londynie brał również udział, z sukcesami, w kreowaniu potrzeb dla rynku farmaceutycznego. Wykształcenie ekonomiczne – „Controlling i zarzadzanie finansami przedsiębiorstw” – pozwoliło mu również na realizowanie się w Brand Management, coaching, franczyzie. Współprowadził franczyzy banku PKO SA w Polsce. Doskonała znajomość rynku finansowego i fitness. Bardzo wysokie zdolności interpersonalne – również know-how.

 4. Damian Romanik – Dyrektor Operacyjny. Wykształcenie na kierunkach logistycznych pozwala mu koordynować operacyjnie wszystkie działania produkcyjno-logistyczne w firmie. W branży produkcji urządzeń sportowych jest obecny od 16 roku życia, a chłonął ją od 12 roku życia za sprawą swojego taty, który w tej branży jest od wielu lat.

 5. Karol Tyniecki – Dyrektor Technologiczny. Wykształcenie na kierunkach projektowania maszyn i zarządzania produkcją. Przez wiele lat obejmował stanowisko technologa w firmie FORTE, gdzie odpowiadał za koordynację produkcji w 4 zakładach produkcyjnych. Prywatnie wielki fan branży fitness i jeden z nielicznych na świecie czynnie trenujących technologów co pozwala firmie tworzyć niesamowite produkty nie tylko ze strony wizualnej, ale także ze strony biomechanicznej.

 6. Marek Romanik – Kierownik zakładu produkcyjnego – w branży produkcji urządzeń fitness od 15 lat. W branży produkcyjnej od 30 lat.

INFORMACJE KOŃCOWE

Zestaw naszych 7 podstawowych urządzeń pozwala na trening każdej partii mięśniowej i nasza propozycja obejmuje właśnie taki zestaw.

Cena detaliczna takiego zestawu to 18 499 zł netto za urządzenie już z montażem i dostawą, co daje cenę 129 493 zł netto za zestaw.

Zestaw można rozbudować do dowolnej wielkości – linia IVE to ponad 20 urządzeń do wyboru.

Bieżnia iGreenMill City kosztuje 24 999zł netto wraz z dostawą i montażem.

Zatwierdził: Mateusz Lendzioszek Data: 2022/06/28 Dane: +48 512 975 262 / mateusz@iveoutdoor.com

Scroll to Top