IVE OUTDOOR

PREZENTACJA ROZWIĄZANIA NA ZNACZNE ZWIĘKSZENIE PRZYCHODÓW STACJI BEZNZYNOWYCH ORAZ ZBUDOWANIA WIZERUNKU PKN ORLEN JAKO MARKI PROSPORTOWEJ

PROPONOWANE ROZWIĄZANIE

Proponowanym rozwiązaniem jest stworzenie przy stacjach PKN ORLEN multifunkcjonalnych, ogólnodostępnych i całorocznych centrów treningowych dla lokalnych społeczności. Wszystkie elementy naszej propozycji posiadają pełny stopień wdrożenia i są gotowe do realizacji i nieograniczonego skalowania.
Kolor urządzeń jest dowolny jednak najbardziej promowanym rozwiązaniem są urządzenia niemalowane, a z zachowaniem struktury szlifowanej stali nierdzewnej – przykład takich urządzeń widać poniżej. Urządzenia można zamontować na dowolnej powierzchni – kostka brukowa, beton, kamienie, trawa, piasek, kora czy guma.

KORZYŚCI DLA PKN ORLEN

 1. Marka ORLEN od lat wspierająca polski profesjonalny sport stworzy niesamowitą inicjatywę treningową dla naszego społeczeństwa co odbije się w ogromnym znaczeniu na samej marce ORLEN, która jeszcze częściej będzie przedstawiana jako marka prosportowa i to nie tylko w zakresie sportu profesjonalnego, ale także jako marka budująca zdrowe społeczeństwo.
 2. Klienci na stacjach zlokalizowanych w miastach będą traktować stację ORLEN jako punkt treningowy, a zarazem często łączyć treningi z tankowaniem i zakupami – w szczególności kawy, napojów energetycznych czy batonów. Stacje posiadające nasze urządzenia będą mogły poszerzyć w zasadny sposób swój asortyment, poprzez dodanie produktów dla osób aktywnych – takich jak suplementy diety, batony energetyczne, witaminy, co wygeneruje dodatkowy zwrot z inwestycji.
 3. Klienci na stacjach zlokalizowanych przy trasach będą wykonywać efektywne przerwy od trasy, w których będą mieć możliwości realizacji rozgrzewki swojego ciała i przygotowania go do dalszej trasy.
 4. Stacja ORLEN stanie się miejscem spotkań i kultową alternatywą dla spędzania czasu.
 5. Inwestycja w kwocie około 130 000 zł na stację zwróci się bardzo szybko w postaci zarówno zbudowania prosportowego wizerunku marki jak i zysku z zakupów osób, które regularnie będą trenować na stacjach ORLEN. Przewidujemy szczególnie duże przełożenie na sprzedaż artykułów pozapaliwowych.

PROPONOWANY ZESTAW 7 URZĄDZEŃ

MIĘŚNIE BRZUCHA

MIĘŚNIE KLATKI

MIĘŚNIE BARKÓW

MIĘŚNIE NÓG

MIĘŚNIE BICEPSÓW

MIĘŚNIE TRICEPSÓW

MIĘŚNIE PLECÓW

OPCJONALNIE

BIEŻNIA IGREENMILL

iGreenMill to pierwsza i jedyna na świecie zewnętrzna zakrzywiona bieżnia treningowa. iGreenMill posiada rewolucyjny system rolkowy zapewniający niezwykle biegowe doświadczenie dla osób w każdym wieku – od dzieci, po dorosłych, do seniorów.

Zasada działania bieżni jest prosta:
Chcesz iść szybciej – idź szybciej. Chcesz zwolnić – zwolnij. Chcesz się zatrzymać zatrzymaj się.

Tak jak w życiu – to ty jesteś motorem napędowym bieżni iGreenMill. Możesz dowolnie kontrolować swoje tempo dzięki wyjątkowym 32 rolkom, które stworzone z włoskiej nierdzewnej stali, pracują wspólnie z Tobą, by dostarczyć Ci profesjonalnego sportowego doświadczenia. Idealnie zakrzywiona płaszczyzna do biegania jest zaprojektowana tak, by użytkownik mógł swobodnie chodzić, biegać czy wykonywać ponad 30 innych ćwiczeń pomocniczych

DLACZEGO IVE?

 1. Eksperci rynku sportowego określają IVE jako siłownię przyszłości, która w nowych pandemicznych i popandemicznych czasach jest niezbędna dla zdrowia i życia całych społeczeństw.
 2. Czasy pandemiczne spowodowały ogromne problemy zdrowotne społeczeństwa, które nie tylko podczas lockdownów, ale także po lockdownach przestało korzystać z aktywności fizycznej w zamkniętych pomieszczeniach zarówno bojąc się potencjalnych zarażeń, jak i po prostu odzwyczajając się od regularności treningowej, którą prowadzili do marca 2020 roku.
 3. Średnia ilość osób trenujących w klubach fitness spadła w Polsce o 60%, a branża przewiduje, że ten trend utrzyma się do minimum 2025 roku.
 4. Obniżający się poziom zdrowia Polaków połączony ze znacznym podwyższeniem ich średniej wagi można zatrzymać tylko poprzez zapewnienie społeczeństwu efektywnych alternatyw treningowych i takie właśnie rozwiązanie proponujemy.
 5. Z całą pewnością inicjatywa PKN ORLEN odwróci te przerażające trendy zdrowotne i umożliwi poprawę zdrowia milionom Polaków.

FILM POKAZUJĄCY PROPONOWANY KONCEPT

Play Video

* film realizowany bez konsultacji z naszą firmą, więc nie zawiera treści promocyjnych i marketingowych, a przedstawia zwykły odbiór i punkt widzenia urządzeń przez osoby postronne, czyli właśnie takie jakie będą użytkownikami proponowanego rozwiązania.

RÓŻNICE MIĘDZY IVE, A INNYMI ROZWIĄZANIAMI

 1. Nasze urządzenia jako jedyne na świecie posiadają zmienne obciążenie treningowe i są przeznaczone dla całego przekroju społeczności lokalnej – od młodzieży, przez dorosłych, po seniorów i profesjonalistów.
 2. Na świecie nie istnieje inne rozwiązanie treningowe, które pozwala na pełnowartościowy i całoroczny trening na zewnątrz – jest to szczególnie ważne w nowych czasach pandemicznych, w których trening na zewnątrz jest jedyną bezpieczną alternatywą treningową.
 3. Nasze urządzenia nie są kolejnymi urządzeniami, które widać w polskich miastach i które stoją nieużywane przez większość czasu. Zestaw naszych 7 urządzeń w 100% zastępuje pełnowartościowy trening w klubie fitness oraz pozwala na trening każdej partii mięśniowej.
 4. Niespotykana w branży 10-letnia bezpłatna gwarancja na wszystkie urządzenia.
 5. Dożywotni dostęp do dedykowanej aplikacji treningowej dla klientów sieci ORLEN.

PRZYKŁAD TRENINGU NA URZĄDZENIU IVE – MIĘŚNIE BRZUCHA

DOŚWIADCZENIE I REFERENCJE

 1. Urządzenia IVE dostępne są w wielu krajach świata – m.in. Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Finlandia, Niemcy, Izrael.

 2. W Polsce naszymi klientami są sieci klubów Calypso Fitness, Premium Gym&Fitness, Fitarena, Extreme Fitness, Miasto
  Lubin, Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej.

 3. Aktualnie wykonujemy duży, tożsamy z propozycją dla PKN ORLEN, projekt dla największego dewelopera w Wietnamie,
  gdzie w jego 15 lokalizacjach montujemy 150 urządzeń IVE.

 4. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich naszym klientem jest państwowa grupa Jumeirah, która jest operatorem
  największej liczby luksusowych hoteli w ZEA.

 5. Produkty IVE obecne są aktualnie w ofertach ponad 40 dystrybutorów na całym świecie i taki wynik osiągnęliśmy tylko w
  ostatnich 6 miesiącach. Naszym planem jest posiadanie 80 dystrybutorów w 80 krajach do grudnia 2022 roku.

 6. Więcej informacji o naszych realizacjach i doświadczeniu znajduje się na naszej stronie internetowej pod adresem:
  https://www.iveoutdoor.com/pl/zdjecia-i-filmy/

FUNKCJE APLIKACJI DEDYKOWANEJ PKN ORLEN

PRZYKŁAD FILMÓW INSTRUKTAŻOWYCH Z APLIKACJI DEDYKOWANEJ KLIENTOM PKN ORLEN

 1. Plany treningowe dla różnych grup odbiorców: młodzież, dorośli, seniorzy, kobiety, mężczyźni.
 2. Każdy plan treningowy przygotowany w 3 segmentach trudności: początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany.
 3. Podział planów treningowych pod kątem ich trwania: na 14 dni, 30 dni, 60 dni, 90 dni, 365 dni.
 4. Plany treningowe dedykowane różnym celom treningowym: spalenie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie pośladków itp.
 5. Ciągle aktualizowane i dodawane filmy instruktażowe z trenerami.
 6. Zeszyt treningowy automatycznie analizujący postępy treningowe.

OSOBY ZARZĄDZAJĄCE

Wszystkie osoby zarządzające posiadają ogromne doświadczenie w obszarach, za które odpowiadają. Nasza firma zdecydowanie wyróżnia się na tle innych firm z branży sportowej umiejętnościami, doświadczeniem i pracowitością osób decyzyjnych – taki skład osobowy wybierany był przez kilkanaście miesięcy i był połączony z bardzo żmudną selekcją.

 1. Mateusz Lendzioszek – CEO i współwłaściciel. W branży sportowej od 10 roku życia. Trenował podnoszenie ciężarów na poziomie Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy zdobywając razem ponad 100 medali na imprezach sportowych różnej rangi. Od kilku lat wielokrotny maratończyk (m.in. Los Angeles, Warszawa). W spółce odpowiada za rozwój nowych produktów oraz strategię rozwoju. Odwiedził 120 krajów na świecie i brał udział w targach sportowych w ponad 70 krajach.

 2. Grzegorz Nieścior – założyciel przedsiębiorstwa Lux-Motor Oil zajmującego się hurtową i detaliczną sprzedażą paliw płynnych, które rozwijał operacyjnie od założenia po sprzedaż przedsiębiorstwa w 2015 roku. W firmie odpowiada za budowanie działu zewnętrznych usług produkcyjnych.

 3. Wiktor Kumala – Dyrektor ds. sprzedaży. Koordynuje całą światową sieć dystrybutorów. W branży fitness od 15 lat, założył i rozwinął kilka brandów z suplementami dla sportowców, zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii – współpracując z bodybuliding.com czy Food Mathers z USA. W Londynie brał również udział, z sukcesami, w kreowaniu potrzeb dla rynku farmaceutycznego. Wykształcenie ekonomiczne – „Controlling i zarzadzanie finansami przedsiębiorstw” – pozwoliło mu również na realizowanie się w Brand Management, coaching, franczyzie. Współprowadził franczyzy banku PKO SA w Polsce. Doskonała znajomość rynku finansowego i fitness. Bardzo wysokie zdolności interpersonalne – również know-how.

 4. Damian Romanik – Dyrektor Operacyjny. Wykształcenie na kierunkach logistycznych pozwala mu koordynować operacyjnie wszystkie działania produkcyjno-logistyczne w firmie. W branży produkcji urządzeń sportowych jest obecny od 16 roku życia, a wiedzę o tej branży chłonął od 12 roku życia za sprawą swojego taty, który w tej branży pracuje od kilkunastu lat.

 5. Karol Tyniecki – Dyrektor Technologiczny. Wykształcenie na kierunkach projektowania maszyn i zarządzania produkcją. Przez wiele lat obejmował stanowisko technologa w firmie FORTE, gdzie odpowiadał za koordynację produkcji w 4 zakładach produkcyjnych. Prywatnie wielki fan branży fitness i jeden z nielicznych na świecie czynnie trenujących technologów co pozwala firmie tworzyć niesamowite produkty nie tylko ze strony wizualnej, ale także ze strony biomechanicznej.

 6. Marek Romanik – Kierownik zakładu produkcyjnego – w branży produkcji urządzeń fitness od 15 lat. W branży produkcyjnej od 30 lat.

INFORMACJE KOŃCOWE

Zestaw naszych 7 podstawowych urządzeń pozwala na trening każdej partii mięśniowej i nasza propozycja obejmuje właśnie taki zestaw.

Cena detaliczna takiego zestawu to 18 499 zł netto za urządzenie już z montażem i dostawą, co daje cenę 129 493 zł netto za zestaw.

Zestaw można rozbudować do dowolnej wielkości – linia IVE to ponad 20 urządzeń do wyboru.

Bieżnia iGreenMill City kosztuje 24 999zł netto wraz z dostawą i montażem.

Zatwierdził: Damian Romanik

Data: 2022/10/24

Dane: +48 512 975 262 / damian.romanik@iveoutdoor.com

Scroll to Top